Paroda Mūsų vestuvės

Šokių kolektyvas “Leila Dance” ir iliuzionistas Jonas Palionis, kviečia apsilankyti parodoje “Mūsų Vestuvės”, kur galėsite išvysti atnaujintą šou programą skirtą vestuvių šventiniam vakarui papuošti.

Mūsų programą matysite:

Šeštadienis (vasario 6d.)

    11.55   Val.

Šou grupės Leila Dance ir iliuzionisto Jono Palionio bendras pasirodymas. Pirmoje dalyje matysite uždegantį Karibų piračių pasirodymą,  bei iliuzionisto Jono Palionio triuką, kurio metu bus prisijaukinami aštrūs peilio ašmenys.

13.10 Val.

Leila Dance kolektyvas nukels į saulėtus kraštus. Ryškios spalvos bei užvedantys kubos ritmai garantuoti. Iliuzionisto Jono Palionio žaismingas ir linksmas ir paslaptingas pasirodymas “KAUKĖ”.

14.16 Val.

Šou grupė “Leila Dance” – supažindins su tradiciniu vestuvių šokių – šokėjos, šokdamos su degančiom žvakidėm, simbolizuoja laimingą jaunavedžių ateitį.

16.48 Val.

Iliuzionisto Jono Palionio sukurta parodomoji programa. Iliuzijos menas pateikiamas nuotaikingai ir šmaikščiai. Jūs vėl patikėsite stebuklais ir pasijusite vaikais.

Sekmadienis (vasario 7d.)

12.50 Val.

Iliuzionistas Jonas Palionis pademonstruos vieną populiariausių savo triukų – “PIRAMIDĖ”. Triuko metu iliuzionistas savo žaviają asistentę teleportuos namo, kad ji galėtų pasipuošti ir žinoma Jūs ta pamatysite.

13.20 Val.

Šou grupė “Leila Dance” – Rio de Žaneiro karnavalas pagal Leila Dance – samba. Bus karšta. Iliuzionisto Jono Palionio žaismingas vestuvinis pasirodymas su atsirandančiais “Martini” buteliais, jūs net nesuvoksite iš kur ant iliuzionsto staliuko atsiras daugybė butelių su gėrimais.

16.00   Val.

Šou grupė Leila Dance su uždegančiais šokiais bei iliuzionistas Jonas Palionis su kortų triukais, kurių metu ir Jūs galėsite sudalyvauti pasirodyme.

 Taip pat visi atvykę į parodą prie mūsų stendo ir užsakę vestuvinę šou programą, triuką “PIRAMIDĖ” galės įsigyti tik už puse kainos.

 VIII-oji paroda vyks 2016 m. vasario 6 – 7 d. viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų ir renginių centre, Konstitucijos pr. 20, Vilnius

Plačiau apie parodą: www.musuvestuves.lt

This entry was posted in Naujienos. Bookmark the permalink.

Leave a Reply