Mokinių lamėjimai

VENUS CUP 2018 m.

1 VIETA Show didelės grupės

1 VIETA tabla suaugusiųjų grupės

2 VIETA folklor suaugusiųjų grupės

1 VIETA mamos ir dukros duetas

1 VIETA gypsy vaikų grupės

1 VIETA show didelės vaikų grupės

3 VIETA Kamila Šankina solo

1 VIETA Gabriela Michailovskaja solo

2 VIETA Diana Baniuševič solo

 

Konkursas OAZE 2017

1 VIETA Gabriela Michailovskaja, vaikų solo

1 VIETA Barbara Markevič, vaikų solo

1 VIETA Kamilė Kertenytė, vaikų solo

3 VIETA Evelina Markevič, paauglių solo

2 VIETA, suaugusiųjų tabla grupės

2 VIETA mamos ir dukros duetas

Konkursas Šokiai visiems 2017

1VIETA Suaugę tabla grupės

1 VIETA Kamilė Kertenytė show solo 7m.

1 VIETA Vaikai gypsy grupės (6-8m)

1 VIETA Vaikai duetas Klasika (8m) Greta. Milana

1 VIETA Karolina Falkovskytė pop 12m

1 VIETA Dominika Markevič show solo 9m

1 VIETA Gabrielė Michailovskaka 5m

1 VIETA Barbara Markevič 5m

1 VIETA Mamos dukros duetas show

1 VIETA Beata gypsy 16m

2 VIETA Karolina Falkovskytė klasika 12m

2 VIETA Diana Baniuševič show solo 7m

3 VIETA Melita Kabelytė show solo 5m

3 VIETA Emilija Mackevičiūtė show solo11m

3 VIETA Kamila Šankina oriental solo 12m

3 VIETA Suaugę folklor suaugusiųjų grupės 5-9zm

3 VIETA Vaikai gypsy/show grupės (10-15m.)

 

Leila Dance laimėjimai konkurse “Šokiai Visiems” 2016m.

I VIETA, Šou mažos grupės

I VIETA, Gypsy ir flamenko grupės

II VIETA, Šou didelės grupės

III VIETA, suaugusiųjų šou solo – Jurgita Tumalavičienė

 

Leila Dance vaikų laimėjimai konkurse Šokiai visiems 2016

1 VIETA Vaikų show grupės

1 VIETA Greta Pukel – vaikai show solo

1 VIETA Milana Narbutaitė – vaikai show solo

3 VIETA Dominika Markevič – vaikai oriental solo

3 VIETA Kamila Šankina – vaikai show solo

2 VIETA Živilė su Žemyna ir mamos ir dukros duetai

 

Venus Taurė 2015 – Leila Dance grupės ir suaugusiųjų solo 1 VIETA Bolywood grupės

2 VIETA Tabla grupės

3 VIETA Show didelės grupės

3 VIETA Oriental grupės

3 VIETA oriental senjorų solo – Monika Limbienė

3 VIETA jaunių oriental solo – Jolita Junevičiūtė

 

Leila Dance vaikai konkurse “VENUS TAURĖ 2015″

1 VIETA Show mažos grupės

2 VIETA Show didelės grupės

2VIETA Show mažos grupės (iki 6 metų)

2 VIETA Oriental mažos grupės (9 – 14 metų)

2 VIETA Baby show solo – Greta Pukel

2 VIETA Vaikų oriental solo – Kamila Šankina ( 9-14m.)

3 VIETA Vaikų show solo – Agnieša Kežun

3 VIETA Jaunių oriental solo – Anželika Paškel

3 VIETA Vaikų oriental solo – Emilija Mackevičiūtė

3 VIETA Vaikų shou solo – Erika Markevičiūtė (6m.)

3 VIETA Vaikų show solo – Kamila Šankina (9 – 14m.)

3 VIETA Jauniu show solo – Karolina Falkovskytė

Konkursas ”Shakti Shine” 2014m.

I VIETA “Show didelės grupės”

II VIETA “Show vaikų grupės”

I VETA “Oriental grupės”
II VIETA “Show mažos grupės”

I VIETA “Show vaikų solo” – Greta Pukel

III VIETA “Show vaikų solo” – Milana Narbutaitė

II VIETA “Profesionalų solo” – Renata Palionis

II VIETA “Oriental vyresniųjų solo” – Monika Limbienė

I VIETA “Show jaunių solo” – Jolita Junevičiūtė

III VIETA “Show suaugusiųjų solo” – Audronė Adomavičiūtė

II VIETA “Drum suaugusiųjų solo” – Elena Sprindžiūnaitė

II VIETA “Show suaugusiųjų solo” – Monika Monika Limbiene

II VIETA “Show jaunių solo” – Anželika Paškel

 

2014m. Konkursas “Šokiai Visiems”, Alytuje

I VIETA “Show suaugusiųjų mažos grupės” nominacijoje

II VIETA “Oriental grupės” nominacijoje

III VIETA “Show suaugusiųjų didelės grupės” nominacijoje

III VIETA “Show vaikų – jaunių grupės” nominacijoje

III VIETA “Show suaugusiųjų solo” – Monika Limbienė

III VIETA”Oriental vyresniųjų solo” – Monika Limbienė

2014m. Konkursas VENUS TAURĖ

I VIETA “Oriental grupės” nominacijoje

2 VIETA vaikų show grupė

1 VIETA show solo mėgėjai Jurgita Tumalavičienė

2013m. konkursas “OAZĖ”, Kaunas

III VIETA “Oriental grupės” nominacijoje

 

2013m. Konkursas “Šokiai Visiems”, Alytuje

I VIETA “Show suaugusiųjų grupės” nominacijoje

II VIETA “Show vaikų – jaunių grupės” nominacijoje

II VIETA “Show suaugusiųjų solo” – Monika Limbienė

III VIETA”Oriental vyresniųjų solo” – Monika Limbienė

2013m. Konkursas “Dance Stars Ball 2013m.” Le Meridien Vilon”

II VIETA “Oriental vyresniųjų solo” – Aistė Dubinskienė

III VIETA “Oriental vyresnijų solo” – Monika Limbienė

II VIETA “Show suaugusiųjų solo” – Miglė Mikulėnaitė

III VIETA “Show suaugusiųjų solo” – Diana Milinskaitė

2012m. Konkursas “Šokiai Visiems”, Alytuje

II VIETA “Oriental suaugusiųjų grupės” nominacijoje

I VIETA “Show suaugusiųjų didelės grupės” nominacijoje

III VIETA “Vyresniųjų oriental solo” – Monika Limbienė

 

 DIPLOMAI:

 

Leave a Reply