Diskusijos

Guest  

Welcome Guest, posting in this forum requires registration.

Pages: [1]
Topic: Apie pilvo šokį
Leila
Moderator
Posts: 11
Apie pilvo šokį
on: July 26, 2012, 17:55

“Atėjo žmogus pas išminčių ir sako jam: “O išminčiau, išmokyk mane skirti tiesą nuo melo, grožį nuo bjaurumo. Išmokyk mane gyvenimo džiaugsmo”. Pagalvojo išminčius ir išmokė žmogų… šokti”.


Pilvo šokiui tūkstančiai metų. Jį rytų šalyse šoko įvairaus amžiaus, skirtingo ūgio bei sudėjimo moterys. Pilvo šokiai ne tik viliojantys, bet ir suteikia lankstumo raumenims ir raiščiams, stiprina pilvo plokščiąjį raumenyną, masažuoja mažojo dubens organus, padeda atsikratyti celiulito, sublogti be dietų, išvengti hipertonijos ir osteochondrozės, didina kūno ištvermingumą, ugdo judesių koordinaciją, skatina endorfinų gamybą, gerina nuotaiką, suteikia vidinės laisvės pojūtį. Taip teigia specialistai.


Kiekviena moteris norėtų kuo ilgiau išlaikyti savo grožį bei dailias kūno linijas. Bet ne kiekviena suvokia, kad tam ne visuomet padeda kūno sekinimas aerobika ar dietomis. Išmokite, kaip suderinti naudą ir malonumą, o rinkdamosi, kuri iš naujausių šokio meno krypčių jums labiausiai prie širdies, nepamirškite klausyti vidinio balso.


Pilvo šokį lankančios moterys nebesigraužia, jog nėra panašios į manekenes. Priešingai, jos išmoksta pabrėžti savo individualumą, moteriškumą. Moters kūnas turi būti gundantis, jam netrukdo nei viena kita raukšlelė ant liemens, nei apvalainas pilvukas. Kas sakė, kad jis būtinai turi būti plokščias? Svarbiausia, kad jis būtų viliojantis ir judrus. Aistringas moteriško pilvuko, primenančio vaiko figūros kontūrus ir keliančio asociacijas su bejėgiškumu, liūliavimas vyrams atrodo tiesiog žavus.


Daugelis terapeutų teigia, kad pilvo šokio judesiai teigiamai veikia moters sveikatą, padeda atsikratyti kai kurių negalavimų, būdingų moterų organizmui. Sustiprėja apatinės dubens srities raumenys, todėl profilaktiškai veikia šlapimo pūslės, gimdos ir susijusias ligas. Be to, pilvo šokis koreguoja laikyseną, padeda atsikratyti kitų negalavimų. Moteriškos lyties atstovės, pradėjusios šokti pilvo šokį, pajunta raumenų laisvumą kryžmens, dubens, krūtinės srityse, judesiai tampa plastiškesni, išryškėja kūno linijos, optiškai pailgėja pečiai ir kaklas, sustiprėja pėdų raumenys. Pilvo šokis taip pat padeda gražinti odą bei ją stangrinti, yra celiulito ir vandenų kaupimosi organizme profilaktika. Visos šios teigiamos pilvo šokio savybės įrodo, jog tai puiki veikla moterims, stiprinanti jų fizinę būklę.


Tačiau pilvo šokis stiprina ne vien sveikatą ir bendrąją fizinę būklę. Jis taip pat stiprina emocinę, psichologinę šokėjų savijautą. Pilvo šokis ­— puikus būdas atsikratyti depresijos, sustiprinti pasitikėjimą savo jėgomis, gauti motyvacijos. Jis užburia moterį ir įkvepia ją dalytis judesio džiaugsmu ir savo patirtimi su kitais.


Pages: [1]
WP Forum Server by ForumPress | LucidCrew
Version: 1.7.5 ; Page loaded in: 0.011 seconds.

Leave a Reply