Diskusijos

Guest  

Welcome Guest, posting in this forum requires registration.

Pages: [1]
Topic: Pasidalinkime nuomonėmis apie pilvo šokio naudą
admin
Administrator
Posts: 25
Pasidalinkime nuomonėmis apie pilvo šokio naudą
on: July 30, 2012, 21:07

Šioje temoje dalinsimės savo nuomonėmis apie pilvo šokį, jo naudą sveikatai, laikysenai, pasitikėjimui savimi ir kt.


Leila
Moderator
Posts: 11
Re: Pasidalinkime nuomonėmis apie pilvo šokio naudą
on: July 30, 2012, 21:08

Masažuotojo Pavel Turovskij nuomonė apie pilvo šokio naudą organizmui:


Pilvo šokį savo klientėms rekomenduoju jau seniai. Jis ne tik padeda palaikyti geras kūno formas, bet yra naudingas moteriai daugelyje aspektų. Trumpai apibūdinsiu:


Laikysena. Reguliarių užsiėmimų metu išsitiesina nugara, normalizuojasi jos raumenų tonusas.

Lankstumas. Pilvo šokio užsiėmimų dėka moters kūnas tampa grakštus ir lankstus.

Figūra. Pilvo šokis yra vienas iš geriausių man žinomų lieknėjimo būdų. Derinant šokio užsiėmimus ir masažo kursą galima pasiekti stulbinančio rezultato per ganėtinai trumpą laiką. Vien pilvo šokio vibracinis judesys, vadinamas „Šimi“ ženkliai padidina limfodrėnažinės masažo technikos efektyvumą.

Gerėja medžiagų apykaita, lipolizė (riebalų skaidymasis), greičiau pasišalina toksinai ir vienas didžiausių moters priešų – celiulitas.

Pilvo šokis palaiko gerą viso kūno raumenų tonusą. Vienas užsiėmimas prilygsta gerai treniruotei sporto klube.

Pilvo šokio užsiėmimai yra naudingi visai raumenų, skeleto ir sąnarių sistemai.

Be visų išvardintu dalykų, pilvo šokis pažadina ir puoselėja moteriškumą, paslaptingumą ir seksualumą. Manau šiuolaikinio gyvenimo tempo, streso ir milžiniško darbo krūvio slegiamai moteriai tai yra puiki galimybė prisiminti kad Jį – gražiausias Dievo kūrinys!


Taigi, nuoširdžiai rekomenduoju pilvo šokio užsiėmimus visoms moterims, norinčioms pasirūpinti savo kūnu ir pagerinti gyvenimo kokybę.


Pavel Turovskij


Masažuotojas-meistras


Grožio ir sveikatingumo centro „Pavelo masažai“ vadovas.


http://www.pavelomasazai.lt


Leila
Moderator
Posts: 11
Re: Pasidalinkime nuomonėmis apie pilvo šokio naudą
on: July 30, 2012, 21:10

Merginų, lankančių pilvo šokius pas Renatą Palionis (Leilą) atsiliepimai apie tai kaip pilvo šokis pakeitė jų gyvenimus:Elena:


Pilvo šokį atradau prieš dvejus metus. Iki tol šokiais nedaug domėjausi, nemaniau, kad kada nors pati galėčiau pradėti šokti. Lietuvoje pilvo šokis nėra populiarus, tad, mamai pasiūlius lankyti jo pamokas, tikrai nustebau ir abejojau. Netikėjau, kad man tai tiktų. Vis dėlto, smalsumo vedama, apsisprendžiau ir nuėjau į pamoką. Nė nežinojau, ką tikėjausi pamatyti, tačiau gerąja prasme buvau nustebinta. Į kitą pamoką ėjau jau savo noru ir nenusivyliau. Buvo labai įdomu išmokti naujų judesių, juos tobulinti, jungti tarpusavyje. Mano nuomonė apie pilvo šokį visiškai pasikeitė. Ypač mane drąsino tai, kad jį šokti galėjo kiekviena moteris, nepaisant jos amžiaus ar sudėjimo. Iki tol buvau įsitikinusi, jog šokėja gali būti tik liekna manekenė.


Dabar nė kiek nesigailiu, kad pabandžiau šokti. Nesitikėjau, kad tai gali iš tiesų daryti didelę įtaką žmogaus mąstymui, tačiau dabar vis dažniau pastebiu savo pačios pasikeitusį požiūrį į save. Anksčiau labai gėdijausi savo kelių papildomų kilogramų, vaikščiodavau susikūprinusi, jaučiausi aptingusi, o sporto tiesiog negalėjau pakęsti. Dabar vis dažniau iš aplinkinių išgirstu malonių žodžių apie gražią laikyseną, ar dailesnę figūrą. Žinoma, tai labai malonu girdėti. Pastebėjau, kad ir mano pačios savijauta pasikeitė. Dabar jaučiuosi turinti daugiau energijos, mielai sportuoju, nebesijaučiu aptingusi, nerangi. Be to, atsikračiau kompleksų dėl savo figūros, tuo labiau, kad šokant iš tiesų krenta kilogramai. Supratau, kad gražus žmogus neprivalo būti idealaus sudėjimo. Be to, įgavau daugiau pasitikėjimo savimi, o pamokų metu galiu atsipalaiduoti po sunkios dienos.


Man pilvo šokis jau tapo ne tik pomėgiu, bet ir svarbia gyvenimo dalimi. Dabar sunku būtų įsivaizduoti save be jo. Jis išmokė mane mylėti ir gerbti save, pakeitė visą nuomonę apie šokį. Dabar tai matau ne tik kaip gražų reginį, bet ir kaip savo vidinį išgyvenimą. Šokio metu gali išreikšti save, savo jausmus, pasijusti ypatingu, judesiu išsakyti tai, ką galbūt bijotum pasakyti. Aš manau, kad pilvo šokis tam kuo puikiausiai tinka. Džiaugiuosi, kad mokausi būtent jo.


Elžbieta:


Pilvo šokį šoku neseniai, tačiau drąsiai galiu teigti jog pilvo šokis užima namo gyvenime labai svarbią vietą. Pradėjusi šokti atgavau pasitikėjimą savimi. Šokdama aš atsipalaiduoju, dėl to į slegenčius sunkumus reagoju ramiau. Po kiekvienos šokio pamokos jaučiuosi daug laimingesnė, nes šokis suteikia man džiaugsmo. Pradėjusi šokti pamilau savo kūną toks koks jis yra. Mano kūnas tapo daug moteriškesnis ir lankstesnis. Taigi galiu pasakyti tik tiek, kad dabar savo gyvenimo neįsivaizduoju be pilvo šokių.
Sandra:


„Muzika ir šokiai visada buvo mano gyvenimo dalis, išbandžiau ne vieną šokių stilių. Visai netikėtai mamos paskatinta nuėjau į pilvo šokio pamoką… Šoku iki šiol.


Pirmieji įspūdžiai buvo gana dviprasmiški: muzika ritmiška ir aistringa, tačiau šokio technika visai kitokia negu buvau šokusi, lengva tikrai nebuvo, bet rezultatus pati jaučiu.


Dar vienas pliusas šių šokių naudai – gražesnės kūno linijos. Esu iš tų merginų kurios sporto klubų nemėgsta, bet per pilvo šokio pamokas liejamas prakaitas rodo ne ką prastesnį rezultatą.


Neabejotinai pilvo šokiai suteikė man didesnį pasitikėjimą savimi, tapau plastiškesnė ir lengvesnė J


Be šių gerų dalykų dar galiu išskirti Rytų šalių miziką, kurios paparastai nesiklausai, magiškas poveikis kūnui ir sielai.


Niekada nesigailėjau savo pasirinkimu, galiu rekomenduoti ir kitiems, tai geras laisvalaikio praleidimo būdas – įgyjamos naujos žinios, susirenka gera merginų kompanija, aidi juokas (kuris gamina vitaminą C), sportas kuris kiekvienam reikalingas.“


Diana:


Nuo 2010 metų pradėjau lankyti pilvo šokius. Šie šokiai pakeitė mano gyvenimą. Šokių dėka susiradau naujų draugių, tapau drasesnė ir labiau pasitikiu savimi. Jei galėčiau, tai parom šokčiau, nes be šokių negaliu gyventi. Man šokiai pakelia nuotaiką ir net gelbsti nuo depresijos. Šokiai neleidžia pilnai palūžti, duoda jėgų gyventi toliau ir džiaugtis gyvenimu.


Mano nuomone, pilvo šokiai dalyvėms suteiks galimybę dar labiau savimi pasitikėti, susirasti naujų draugų, suteiks gerą nuotaiką.


Justina:


Pirmą kartą su rytų kraštais susipažinau atostogaudama Turkijoje dešimtoje klasėje bei vėliau keliaudama po Egiptą, studijuojant univesitete pirmame kurse. Jau tuo metu, mane labai sužavėjo rytų šalių gamta, istorija, žmonės, kultūra, o ypač jų nacionaliniai šokiai ir muzika. Idomu tai, kad pirmą kartą gyvenime pilvo šokį pamačiau Turkijoje, viename restorane, stebint nacionalinių šokių koncertą, skirtą poilsiaujantiems turistams ir kas buvo keisčiausia, kad pilvo šokį sušoko vyras, nustebinęs visus europiečius, žiūrėjusius pasirodymą, taip pat ir mane! Po kelerių metų, Egipte, plaukdama kruiziniu laivu Nilo upe, vėl išvydau pilvo šokį, kurį šoko profesionali šokėja, savo nuostabiais judesiais užbūrusi visus keliautojus laive. Prisimenu, dar tada nedrąsiai pasvajojau, kad ir aš norėčiau būti tokia kaip ji, taip gražiai šokti ir žavėti žmones!


Praėjo nemažai laiko, tačiau mano svajonėms buvo lemta išsipildyti ir visai neseniai! Prieš du metus mano draugė pakvietė mane išmėginti pilvo šokį. Atėjusi į pirmąją pilvo šokio pamoką ir susipažinusi su nuostabia pilvo šokio trenere bei mokytoja Renata Leila, likau sužavėta ir iki šiol mokausi pilvo šokio meno. Pilvo šokis man – tai grožis, moteriškumas, sveika gyvensena!


Darija:


Pilvo šokis atlieka svarbų vaidmenį mano gyvenime. Jis man yra grožio ir moteriškumo, sveikatos ir geros savijautos šaltinis. Šokis paskatina mane domėtis rytietiškų gražuolių makiažo paslaptimis bei kostiumais, atneša į mano gyvenimą egzotikos, kuri padeda atitrūkti nuo kasdienybės ir padaro gyvenimą daug įdomesnį. Šokdama jaučiuosi visavertė ir pasitikinti savimi mergina, kuri moka šokio atžvilgiu taisyklingai ir grakščiai judėti. Esu labai laiminga, nes atradau savyje pilvo šokio talentą, kuris man yra pats geriausias ir, kas yra be galo svarbu ir pabrėžtina, – maloniausias būdas palaikyti fizinę būklę ir puikią nuotaiką.


Božena:


Pilvo šokis tai – paslaptingas moters virsmo, jos vizinės sveikatos ir dvasinio tobulumo, harmonijos bei moteriškumo esmės pasiekimo raktas.


Pilvo šokis – labai naudinga moters sveikatai technika. Apkraunamos visos raumenų grupės, tame tarpe ir tos, kurios nenaudojamos kasdieniniame gyvenime, bet yra būtinos moteriai jos pagrindinei, gamtos duotai funkcijai atlikti – išnešioti ir pagimdyti sveiką kūdikį.


Kalbame apie vidinius ir klubų raumenis. Pilvo šokio technika reikalauja atpalaiduoti tuos raumenis, kurie einamu momentu yra nenaudojami. Tik taip šokėja gali šokti be pertraukos pusę valandos, o kartais ir ilgiau. Toms moterims, kurios dar neturi vaikų – tai puikus pasiruošimas gimdymui, o kas jau turi – iš ties neprilygstamas atsistatymo po gimdymo būdas.


Pilvo šokis tinka net nėščioms moterims. Žinoma, tokie atvejai individualūs ir jiems specialiai yra parenkamas krūvis. Pilvo šokis be viso ko aktyviai treniruoja judesių koordinaciją, vestibuliarinį aparatą, daro teigiamą įtaką stuburui, raiščiams, širdies ir kraujotakos sistemai. Pilvo šokis taip pat reikalauja lygaus ir ritmiško kvėpavimo, kas leidžia sumažinti streso lygį, nes ritminis kvėpavimas, kaip žinia, veikia malonumo centrus, vyksta aktyvus endorfinų išmetimas, pakyla nuotaika.


Pilvo šokis apima visus lygius, aktyviai dirba energetiniai centrai, Pilvo šokis padeda moteriai harmonizuoti savo intymų gyvenimą, nes aktyviai skatinama seksualinė, ji ir gyvybinė, energija. Moteris tampa patraukli vyrams, atsiranda savigarba sau, kaip moteriai, pasitikėjimas, grožis ir ypatinga gracija.


Kas šoka Pilvo šokį ne vienerius metus, užtikrintai gali patvirtinti: prieš šokius ir dabar – tai du visiškai skirtingi žmonės. Šokis taip užpildo gyvenimą! Pasikeičia viskas – požiūris į save, tampi kur kas labiau užtikrinta savimi ir savo jėgomis. Pasikeičia požiūris į žmonės. Pradedi atviriau bendrauti, kas daugeliui šiandien yra problema. Pilvo šokis taip atveria, kad tai įtakoja gyvenimą… Jei kas nėra visiškai patenkintas savo išvaizda, savo kūnu, tai po užsiėmimų visa tai praktiškai dingsta.


Turbūt galima pasakyti, jog tai dvasinis kelias. Šokį galima paversti malda, pašventimu aukščiausioms jėgoms. Ir iš tiesų, visiškai nesunku pajusti, kaip šokio metu atsiranda kažkokios vibracijos, kaip jos nuvilnija visu kūnu ir išaukština šokančiąją. Šokėja lyg ir kviečia aplinkinius į savo šokį ir gaunasi taip, lyg visi viename sraute kartu kuriame. Tai permainų kelias, augimo kelias, savęs tobulinimo kelias. Todėl Pilvo šokio trenerėms tenka būti labai reiklioms sau ir tam, ką jos duoda žmonėms.


Kada mes šokiame, mes imame mylėti save, mylėti savo kūną, beje, tokį, koks jis yra. Moterys, kurios save laiko per daug lieknomis arba per daug apkūniomis supranta, jog kūnas – tai puikus instrumentas, kurį reikia priimti tokiu, koks jis yra. O, tai jau labai svarbus žingsnis, sprendžiant daugelį psichologinių ir emocinių problemų. Tai yra, meilė sau – tai didžiulis stimulas gyvenimui. Lyg sparnai išauga! Kai pradedi mylėti save, imi mylėti ir tuos, kurie šalia.Ivona:


Pilvo šokis mano gyvenime reiškia labai daug. Pradėjusi šokti pilvo šokį atsikračiau visų kompleksų dėl savo išvaizdos ir pamilau savo kūną tokį koks jis yra. Taip pat pradėjau labiau savimi pasitikėti. Pastebėjau, kad pilvo šokis taip pat teigiamai veikia mano kūną. Tapau daug lankstesnė ir ištvermingesnė. Dabar esu daug laimingesnė nei prieš pradedant lankyti pilvo šokį ir jau neįsivaizduoju savo gyvenimo be jo.


Pages: [1]
WP Forum Server by ForumPress | LucidCrew
Version: 1.7.5 ; Page loaded in: 0.026 seconds.

Leave a Reply