Iliuzionistas Jonas Palionis


VESTUVĖS, JUBILIEJAI, VERSLO RENGINIAI, PRIVATŪS VAKARĖLIAI

Vis labiau populiarėja kviestis iliuzionistą į vestuvių ar jubiliejaus šventę, įnešant šiek tiek magijos ir stebuklų. Visų mūsų poreikiai skiriasi, tad kaskart Jonas derina programą su užsakovu. Taip pat Jonas ne tik parodo parodomąją programą, jis įtraukia į programą ir vakaro svečius.

Pasirodymą gali stebėti tiek keli žiūrovai, tiek tūkstantinė auditorija. Jono sukurta parodomoji programa yra šiuolaikiška ir nuotaikinga, daugumą triukų daromi su jumoru. Jūs vėl patikėsite stebuklais ir pasijusite vaikais kai Jonas pasikvies sudalyvauti kartu programoje.

O kokia šventė be gėrimų? Jonas Jums parodys kaip galima padaryti jog ant stalo iš vieno butelio gėrimo atsirastų visa krūva gėrimų, kaip dingsta šampano butelis, bei dingsta ir vėl atsiranda gėrimai stiklinėse.

Pageidaujant atliekami sceniniai triukai su asistentėmis, vienas populiariausių – “Piramidė”, kurio metu jausitės apgauti, nes nesuvoksite kur dingo mergina.

Taip pat Jonas dirba ir prie žmonių, prieina ir parodo mini triukus.

VAIKAMS

Burtininkas –

VAIKŲ ŠVENTĖS (gimtadieniai, krikštynos, pirmoji komunija ir kt.)

Norite savo vaiko šventę padaryti stebuklinga, bei nepamirštamą? Jonas sukūrė nuotaikingą ir magišką pasirodymą vaikų šventėms. Pasirodymą mielai visuomet stebi ir tėveliai. Matysite kaip atsiranda bei dingsta įvairūs daiktai, kaip trumpa virvė tampa ilga, kaip iš ąsočio dingsta virš litro pieno… Vaikams sukurtoje programoje burtininkas įtraukia ir vaikus bei suaugusius, Jūs kartu darysite triukus, burtininkas net atskleis keletą paslapčių, kurias galėsite panaudoti

PROGRAMOS:

Bendroji magijos programa

Magiška “kostiumų transformacija”

Merginos dingimas piramidėje/kube, bei atsiradimas

Mikromagija

Bendra programa su šokėjų kolektyvu Leila Dance

VAIKŲ STOVYKLA

Iliuzionistas, kuris su kiekviena vaikų grupe dirba akademinę valandą puiki idėja vaikų stovykloms. Jonas ne tik rodo triukus, bet ir mokina vaikus kaip patiems pasigaminti nesudėtingus triukus, kaip juos demonstruoti, vaikai stebi programą bei dalyvauja ir mokosi įvairių triukų idėjų.


Magiška iliuzijos programa norint sukurti įsimintiną vestuvių šventę. Jono Palionio triukai ilgai išliks Jūsų ir Jūsų svečių atmintyje. Programos metu Jūs būsite apgaubti iliuzijos, kad vyksta kažkas neįmanomo. Grįšite į vaikystę ir vėl patikėsite stebuklais.
Magijos programa turbūt viena iš nedaugelio programų apie kurią po šventės kalba ir maži ir dideli.

Programos metu Jonas Palionis, parodys Jums magijos programą, atskleis keletą triukų paslapčių, įtrauks svečius į programą, praves keletą linksmų magiškų žaidimų.

KONTAKTAI:

Jonas: +370 601 90 130

Renata +37060379767

 VIDEO:

Iliuzionisto programa vestuvėse

Bendra programa su Leila Dance

Persirengimo šou (quickchange)

Leave a Reply